Международный экономический рейтинг

01.11.2017 р. Национальный бизнес рейтинг15.05.2015 р. Национальный бизнес рейтинг

Национальный бизнес рейтинг в Украине Победители национального бизнес рейтинга Национальный бизнес рейтинг 2015


20.03.2015 р. Национальный бизнес рейтинг

Национальный бизнес рейтинг Украины 2015 ВЕЛЕС в национальном бизнес рейтинге 2015 года

Национальный бизнес рейтинг в Украине Победители национального бизнес рейтинга Национальный бизнес рейтинг 2015


24.02.2012 р. за офіційними даними Державного комітету статистики України та відповідно до EUROPEAN STANDART RATING (Європейський стандарт рейтингування) проведено ранжування економічних показників і динаміки серед суб’єктів господарювання України і наша компанія здобула перевагу над конкурентами та посіла 4 місце в рейтингу згідно з профілюючим КВЕД «74.60.0» - «Проведення розслідувань та забезпечення безпеки» за підсумками останніх двох років серед підприємств усіх форм власності, що зареєстровані та працюють в Київській області.

Наші економічні досягнення є ознакою високого професіоналізму трудового колективу, що підтверджено економічними фактами рейтингу.

У зв’язку з цим були запрошені на VII Міжнародний бізнес–саміт лідерів економіки України та Росії в м. Дубровнік  (Республіка Хорватія). Саміт проводився спільно з Муніципалітетом та Торгово – Промисловою палатою республіки Хорватія та за участі найкращих бізнесменів Російської федерації, які також стали переможцями Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих» в Росії.

Головним завданням саміту було надання додаткового імпульсу розвитку ділових зв’язків та інвестиційного співробітництва між країнами – учасницями, презентація бізнес – планів та проектів, обмін досвідом.


02.07.2012 р. згідно наданої звітності до Державних органів статистики України наше підприємство визначене як «Лідер галузі» та зайняло 36 місце в Київській області серед підприємств по напрямку «Проведення розслідувань та забезпечення безпеки».

Враховуючи ці досягнення, Національним бізнес–рейтингом було запропоновано отримати «Національний сертифікат» із зазначенням місця у виді економічної діяльності та золоту медаль «Лідер галузі», нагородження орденом «Бізнес слава», сертифікатом «Працівник року».

Офіційна презентація даних Національного бізнес – рейтингу та урочиста церемонія нагородження Лідерів економіки України традиційно відбудеться спільно з Всеросійським бізнес – рейтингом в м. Одеса.


17.01.2013 р. Національною Експертною комісією Рейтингу «Українська Бізнес Олімпіада» згідно комплексної оцінки господарської діяльності наше підприємство визнано Переможцем серед підприємств по напрямку «Проведення розслідувань та забезпечення безпеки».

Ці досягнення дозволили отримати на святковій церемонії в рамках 4 Міжнародного економічно – соціального конгресу в м. Санкт – Петербург наступні відзнаки: - Сертифікат «Національний Бізнес - Олімп», - Орден «Бездоганна Ділова репутація».